Історія заснування

В далекому 2007-у році я дивом попала на Європейську волонтерську Службу (ЄВС) в Люксембурзі. Це змінило мене, моє життя і всі мої майбутні плани.

Після волонтерства я дуже хотіла поділитися цим досвідом з українською молоддю, показати, що за межами однієї людини є величезне різноманіття унікальних життєвих історій, знайомство з якими може дати нам необхідне натхнення для подальшого особистого розвитку.

Я повернулася з чіткою ціллю створити власну “відправляючу” організацію, і в 2008-у році, назбиравши потрібну кількість підписів і грошей, заснувала Центр діалогу і примирення “Іскра”. З того часу, ми в самостійному плаванні і стараємося розвиватися і вдосконалювати себе кожного дня.

Що ми робимо

Центр діалогу та примирення «Іскра» був заснований у 2008 році в Миколаєві, на півдні України, як майданчик для молоді, зацікавленої у розбудові багатокультурного, відкритого та різноманітного суспільства в Україні.

Наша мета - залучення молоді до волонтерства на місцевому, національному та міжнародному рівнях, сприяння міжнародній молодіжній мобільності та неформальній освіті. З моменту заснування до сьогодні, “Іскра” бере активну участь у програмі Європейської комісії “Youth in Action/Erasmus+”.

До сьогодні ми відправили близько 300 EVS/ESC волонтерів, провели самостійно або виступили як партнери на десятках молодіжних обмінів та навчальних курсів.

З ким ми працюємо

“Іскра” виступає за мобільність для всіх. Наша цільова група - це соціально активна молодь з усієї України. Особливу увагу ми приділяємо мобільності молодих людей із сільської місцевості та людей з економічно несприятливим становищем.

Основні теми Проекти, над якими працює наша команда: Віртуальний офіс

“Іскра” працює як віртуальна команда, що з'єднує чотири різних міста на карті. Наша команда складається з професіоналів у сфері історичної освіти, вирішення конфліктів, молодіжної роботи, політології, комунікацій та дизайну, які вірять у європейське та демократичне майбутнє України.

Співпраця

Якщо вам цікава можливість стати членом нашої команди (на волонтерських засадах), будь ласка, надішліть нам своє CV та невелике повідомлення про те, що ви нам можете запропонувати.

Нам завжди цікаві пропозиції від молодих веб-дизайнерів, SMM- та PR-спеціалістів та інших людей, знання яких можуть бути корисними для неприбуткової організації.